Kabinetiniai baldai

Kabinetiniai baldai – tai aukštos kokybės biuro baldai, gaminami iš aukščiausios kokybės prabangių medžiagų, šie baldai kabinetui suteiks solidarumo, prabangos visuomet paliks teigiamą įspūdį.

Kabineto baldai turi būti ergonomiški ir funkcionalūs, kad dirbti būtų paprasčiau ir maloniau. Mūsų įmonė Jums siūlo įvairių stilių kabineto baldų komplektus. Užsisakydami baldus galėsite rinktis iš daug skirtingų medžiagų, stilių ir spalvų variantų.

Gaminame šiuos kabineto baldus: darbo stalus, spintas, komodas, kėdes, laukiamojo sofos ir kitus baldus skirtus dokumentų, kancialiarinių priemonių ir kitų daiktų laikymui.Užsakydami baldus turėtumetė suplanuoti kiek ir kokios kompiuterinės įrangos naudosite savo ar darbuotojų kabinetuose, tokiu būdu suprojektuosime balduose vietas laidams, papildomas lentynas, pakylas ar skyrius, kad dirbo aplinka būtų tvarkingesnė ir organizuotesnė, o darbuotojai laimingesni ir produktyvesni.

Kabinetinių baldų gamyba mūsų įmonėje vykdoma naudojant modernias programuojamas stakles, todėl baldai surenkami ypatingai tiksliai ir yra ilgaamžiai.

-kabinetiniai-baldai
-kabinetiniai-baldai