Jaunuolio kambarys

Jaunuolio kambarys

Pagal individualius užsakymus gaminame jaunuolio kambario baldus. Atvykstame į kliento namus, išmatuojame, patariame spalvų, furnitūros pasirinkimo klausimais. Jaunuolio kambarui gaminame lovas, rašomuosius stalus, lentynas knygoms, rūbams, žaislams, tumbas bei komodas. Visi jaunuolio kambario baldai bus tiksliai pritaikyti Jūsų vaiko ar paauglio kambariui.

Jaunuolis ar vaikas daug laiko praleidžia savo kambaryje, todėl jo kambario baldai turi būti ypač patogūs ir funkcionalūs. Planuodami užsisakyti jaunuolio kambario baldus apgalvokite kiek erdvės norėsite palikti žaidimams, o kiek skirsite rūbams, miego bei darbo erdvei. Apgalvokite savo poreikius, o mūsų specialistai patars kaip geriausiai išnaudoti Jūsų turimą erdvę.

Nedideliuose kambariuose arba jei kambaryje gyvena daugiau nei vienas vaikas, patogiausias ir labiausiai vietą taupantis sprendimas yra dviaukštės lovos, arba jaunuolio kambario kompletai, kuriuose į vieną baldą įmontuota lova, spinta ir rašomasis stalas, ar bent dvi iš šių dalių. Toks variantas taip pat patogus, jei vaikas miega tame pačiame kambaryje, kadangi toks komplektas padės sukurti atskirą jaunuolio erdvę.

Jaunuolio kambario baldų gamyba mūsų įmonėje vykdoma moderniomis programuojamomis staklėmis, todėl baldai visuomet būna nepriekaištingai tiksliai surenkami bei tarnauja ilgai!