Slenkančios sistemos

Slenkančios sistemos

Slenkančios sistemos gali būti panaudojamos įvariais variantais, tai gali būti paprasta ar sieninė spinta, jas galima panaudoti kaip lentynų ar kai kurių sekcijos dalių duris visuose namų kambariuose, taip pat patogus sprendimas biure.

Slenkančios sistemos yra patogus sprendimas jaukiems ir nedideliems namas.Išskirtinai Jūsų namams pritaikytos slenkančios sistemos suteiks Jūsų namams žavesio. Galėsite rinktis iš daugybės įvairių durų užpildų, todėl pavyks sukurti unikalų namų stilių. Biure slenkančios sistemos padės palaikyti tvarką ir organizuotumą.

Pagal individualų užsakymą gaminami slenkančias sistemas naudojantys baldai bus idealiai pritaikyti Jūsų namams ar darbovietei bei atitiks Jūsų poreikius. Ieškantiems spintų su slenkančiomis sistemomis siūlome asmeniškai Jums suprojektuotas spintas su skyriais skirtais lyginimo lentai, lygintuvui, dulkių siurbliui, įvairias stalčiukais, vieta krepšeliams, kurie puikiai tiks smulkmenoms ar dukumentams susidėti.

Mūsų įmonėje baldai su slenkančiomis sistemomis yra gaminami naudojant modernias programuojamas stakles, todėl baldai tarnauja lengvai ir yra tiksliai surenkami