Spintos

Spintos

Pagal individualius užsakymus gaminame spintas miegamajam kambariui. Atvykstame į kliento namus, išmatuojame, patariame spalvų, furnitūros pasirinkimo klausimais. Miegamajam gaminame klasikines rūbų spintas, sienines spintas, sienines spintas su stumdamomis durimis, kampines spintas, drabužines bei sekcijas. Visos mūsų gaminamos spintos atitiks Jūsų poreikius bei suteiks Jūsų miegamajui stilingo žavesio.

Spintos turėtų būti ne tik gražios, bet ir talpios. Apgalvokite savo poreikius, o mūsų specialistai patars kaip geriausiai išnaudoti Jūsų turimą erdvę miegamajame, kad kambarys ne tik puikiai atrodytų, bet jame tilptų visi reikalingi daiktai.

Nedideliame miegamajame vietą sutaupyti padės įvairios spintos su slenkančiomis sistemomis arba kampinės spintos, kurios yra ypač talpios. Didesniuose prašmatnesniuose miegamuosiuose puikiai derės sekcijos, kuriose galima montuoti televizorių, namų kino sistemą, kad filmais galėtumėte mėgautis gulėdami patogioje lovoje.

Spintų gamyba mūsų įmonėje vykdoma moderniomis programuojamomis staklėmis, todėl baldai visuomet būna nepriekaištingai tiksliai surenkami bei tarnauja ilgai!

-spintos
-spintos
-spintos
-spintos
-spintos
-spintos