Drabužinės

Drabužinės

Drabužinė vis labiau populiarėjantis atributas namuose, ji padeda patogiai ir tvarkingai sutalpinti ne tik namiškių drabužius ir batus, bet taip pat ir kitus namuose laikomus ir naudojamus daiktus.

Jei anksčiau drabužinės buvo naudojamos tik dideliuose namuose ar butuose, šiandieną ją galima įsirengti ir visiškai nedidelėse patalpose.

Pagal Jūsų išmatavimus ir poreikius gaminamoje drabužinėje suprojektuosime reikiamą kiekį lentynų, vietą kabyklai, lyginimo lentai, dulkių siurbliui, įvairius stalčiukus, krepšelius krepšelius tinkamus nedideliems rūbams ar apatiniui trikotažui su kojinėmis susidėti. Spintos viduje patogu įsirengti didelį veidrodį, kad puikiai matytumėte ar visi rūbai tarpusavyje dera.

Individualiai pagal užsakymą gaminami drabužinės baldai leis racionaliausiai išnaudoti erdvę bei bus stilingi ir unikalūs. Esant poreikiui atvyksime į namus, išmatuosime ir patarsime kokią komplektaciją rinktis, kokias medžiagas ar spalvas naudoti.

Drabužinių gamyba mūsų įmonėje vykdoma naudojant modernias programuojamas stakles, todėl baldai surenkami ypatingai tiksliai ir yra ilgaamžiai