Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Pagal individualius užsakymus gaminame prieškambario baldus. Atvykstame į kliento namus, išmatuojame, patariame spalvų, furnitūros pasirinkimo klausimais. Prieškambariui galime pagaminti batų dėžes, batų komodas, komodas, rūbų spintas, spintas su slenkančiomis durimis, sienines spintas su slenkančiomis durimis. Visi prieškambario baldai bus tiksliai pritaikyti Jūsų prieškambariui ir atitiks Jūsų poreikius.

Prieškambario baldai turėtų būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs. Planuodami užsisakyti prieškambario baldus apgalvokite kiek erdvės norėsite skirti savo namiškių drabužiams, o kiek vietos paliksite svečių paltams, striukėms, batams ir kt. rūbams. Apgalvokite savo poreikius, o mūsų specialistai patars kaip geriausiai išnaudoti Jūsų turimą erdvę prieškambaryje.

Visiškai skirtingi prieškambario baldų sprendimai gali būti pasirinkti dideliuose bei mažuose prieškambariuose. Dideliame prieškambaryje galite galvoti apie baldus, kurie bus viso interjero akcentas, tuo tarpu mažame prieškambaryje vertėtų rinktis gerai vietą išnaudoti padedančias sienines ir paprastas spintas su slenkančiomis sistemomis.

Prieškambario baldų gamyba mūsų įmonėje vykdoma moderniomis programuojamomis staklėmis, todėl baldai visuomet būna nepriekaištingai tiksliai surenkami bei tarnauja ilgai! 

-prieskambario-baldai
-prieskambario-baldai
-prieskambario-baldai
-prieskambario-baldai