Batų komoda

Batų komoda – tai puikus ir patogus sprendimas didesnėms šeimoms norinčioms turėti tvarkingą prieškambarį, kuriame nesimėtytų batai.

Batų komodos gali būti įvairių dydžių, su lentynomis ar stalčiais. Individualiai pagaminta komoda turės Jūsų namams reikalingą stalčių ir lentynų kombinaciją. Batų komodos apačioje galime įrengti vėdinimo angas, kurios padės išgarinti drėgmę, atsirandančią nuo batų.Suprojektuosime atskirą vietą skėčiams ar kitus Jums reikalingus atributus. Savo komodai galėsite rinktis iš daugubės medžiagų ir spalvų variantų bei gausybės įvairių detalių rinkinių.

Pasirinkus neaukštą komodą virš jos puikiai tiks paltų kabykla ar veidrodis. Taip vos keli baldai atliks visas svarbiausias prieškambario funkcijas. Asmeniškai Jums sukurta batų komoda suteiks organizuotumo ir tvarkos prieškambariui, bei padės sukurti savitą stilių, neišvaistant daug erdvės

Mūsų įmonėje batų komodos gaminamos naudojantis moderniomis programuojamomis staklėmis, todėl baldai surenkami ypač tiksliai ir tarnauja ilgai.