Svetainės baldai

Svetainės baldai

Svetainė – daugiausiai naudojamas namų kambarys, nes jame leidžiame laiką su šeima ir draugais, priimame svečius. Ypač svarbu svetainėje sukurti jaukią ir malonią aplinką, sukeliančią pozityvias emocijas. Tačiau svarbu ne tik kaip baldas atrodo, bet kad būtų patogūs ir funkcionalūs.

Pagal individualius užsakymus gaminame įvairius svetainės baldus. Atvykstame į kliento namus, išmatuojame, patariame spalvų, furnitūros pasirinkimo klausimais. Svetainei gaminame: spintas, slenkančias sistemas, žurnalinius staliukus, indaujas, sekcijas.. Visi svetainės baldai bus tiksliai pritaikyti Jūsų kambariui ir atitiks Jūsų poreikius.

Apgalvokite savo poreikius, o mūsų specialistai patars kaip geriausiai išnaudoti Jūsų turimą erdvę. Nedidelėje svetainėje vietą sutaupyti padės įvairios spintos su slenkančiomis sistemomis, kurios yra ypač talpios. Didesnėse svetainėse puikiai derės sekcijos, kuriose galima montuoti televizorių, namų kino sistemą, taip pat interjero akcentu gali tapti indauja, taip pat jei reikia daug daiktų laikymo vietos galima naudoti ir spintas su slenkančiomis sistemomis.

Svetainės baldų gamyba mūsų įmonėje vykdoma moderniomis programuojamomis staklėmis, todėl baldai visuomet būna nepriekaištingai tiksliai surenkami bei tarnauja ilgai!

-svetaines-baldai
-svetaines-baldai
-svetaines-baldai
-svetaines-baldai
-svetaines-baldai
-svetaines-baldai