Spintos

Spintos

Pagal individualius užsakymus gaminame spintas svetainės kambariui. Atvykstame į kliento namus, išmatuojame, patariame spalvų, furnitūros pasirinkimo klausimais. Svetainės kambariui gaminame įvairias spintas, skirtas rūbams ir kitiems daiktams. Pagal Jūsų užsakymą suprojektuosime ir įrengsime klasikines spintas, kampines spintas, sienines spintas. Visos mūsų gaminamos spintos atitiks Jūsų poreikius bei suteiks Jūsų svetainei naujo žavesio.

Spintos turėtų būti ne tik gražios, bet ir talpios. Apgalvokite savo poreikius, o mūsų specialistai patars kaip geriausiai išnaudoti Jūsų turimą erdvę svetainės kambaryje, kad kambarys ne tik puikiai atrodytų, bet jame tilptų visi reikalingi daiktai.

Pagal individualų užsakymą gaminamose spintose gali suprojektuoti vietą lyginimo lentai, dulkių siurbliui, batams, ar kitiems aksesuarams Taip pat esant pageidavimui galime įrengti įvairius stalčiukus krepšelius tinkamus smulkmenoms ar dokumentams susidėti. Ant spintos durų įrengtas veidrodis suteiks kambariui didesnės erdvės iliuziją.

Spintų gamyba mūsų įmonėje vykdoma moderniomis programuojamomis staklėmis, todėl baldai visuomet būna nepriekaištingai tiksliai surenkami bei tarnauja ilgai