Vonios baldai

Vonios baldai

Pagal individualius užsakymus gaminame vonios kambario baldus. Atvykstame į kliento namus, išmatuojame, patariame spalvų, furnitūros pasirinkimo klausimais. Vonios kambariui gaminame spintas, spinteles, spinteles po kriaukle, darome apdailą po vonia. Visi vonios baldai bus tiksliai pritaikyti Jūsų kambariui ir atitiks Jūsų poreikius.

Mūsų įmonėje galėsite rinktis iš daugybės skirtingų spalvų ir dizainų, todėl nesunkiai išsirinksite kas Jums labiausiai tinka, o mūsų darbuotojai visa tai suprojektuos ir pavers realybe.

Stilingi, patogūs ir erdvūs vonios kambario baldai suteiks žavesio Jūsų namams, taip pat bus funkcionalūs ir padės geriausiai išnaudoti turimą vonios kambario erdvę.

Nedideliems vonios kambariams siūlome rinktis atviras vonios spinteles ar lentynas, taip kambarys atrodys erdvesni, taip pat kabinant jas sutaupysite nemažai vietos. Spintose galima montuoti papildomą apšvietimą, ar special vietą plaukų džiovintuvui, barzdaskutei.

Vonios baldų gamyba mūsų įmonėje vykdoma moderniomis programuojamomis staklėmis, todėl baldai visuomet būna nepriekaištingai tiksliai surenkami bei tarnauja ilgai!

-vonios-baldai
-vonios-baldai
-vonios-baldai
-vonios-baldai
-vonios-baldai
-vonios-baldai