Baldų gamyba

Baldų gamyba

Pagal kliento pageidavimą gaminame standartinius ir nestandartinius virtuvės, svetainės, miegamojo, prieškambario, jaunuolio kambario, vonios ir verslo baldus iš MDF (vidutinio tankio medienos plaušų plokštės), LMDF (laminuotos vidutinio tankio medienos plaušų plokštės), natūralaus ir klasikinio medžio masyvo bei fanieruotės.

Atvykstame į Jūsų namus ir biurą, išmatuojame, patariame medžiagų ir spalvų klausimais, suprojektuojame ir pagaminame Jūsų reikalavimus tenkinančius aukštos kokybės baldus už gerą kainą. Taip pat galėsite rinktis iš daugybės skirtingų detalių, kurios padės sukurti unikalų namų stilių.

Nors standartinių baldų asortimentas platus ir kaina dažnai yra mažesnė už nestandartinių baldų projektavimą ir gamyba, tačiau asmeniškai Jums suprojektuoti ir pagaminti baldai bus funkcionalesni ir ergonomiškesni, nes visiškai atitiks Jūsų poreikius ir idealiai derės Jūsų norimame interjere.

Mūsų įmonėje baldai yra gaminami naudojant modernias programuojamas stakles, todėl baldai tarnauja lengvai ir yra tiksliai surenkami.