Baldų projektavimas

Baldų projektavimas

Kuriant ar atnaujinant namus ar biurą dažnai susiduriama su daugybe klausimų kaip geriausiai išnaudoti erdvę, kokius baldus naudoti, spalvas ar medžiagas pasirinkti. Nors šiandienos rinkoje yra labai platus standartinių baldų pasirinkimas, vis dėl to Jūsų namams/biurui specialiai suprojektuoti ir pagaminti nestandartiniai baldai bus funkcionalesni, ergonomiškesni, nes visiškai atitiks Jūsų poreikius. Tai ypač svarbu biuruose, prekybos vietose, virtuvėje, tačiau tinka ir kitoms patalpoms.

Pagal kliento pageidavimą profesionaliai projektuojame ir gaminame įvairius namų ir verslo baldus, patariame spalvų, medžiagų ir detalių pasirinkime.

Atvykstame į namus, išmatuojame ir su Jumis aptarę Jūsų poreikius projektuojame baldus. Iš karto parengiame keletą baldų dizainų, išdėstymo, medžiagų ir spalvinių variantų Jums beliks tik išsirinkti ir patvirtinti, tada projektą perduosime gamybos cechui ir šis pagamins Jūsų baldus. Kreipiantis dar prieš elektros instaliacijos įrengimą, pateiksime ir instaliacijos išdėstymo schemą.

Mūsų įmonėje projektuojami baldai yra gaminami naudojant modernias programuojamas stakles, todėl baldai tarnauja lengvai ir yra tiksliai surenkami.