Baldai verslui

Baldai verslui

Sėkmingam verslui svarbūs ne tik geri specialistai, bet ir geri biuro dizaino sprendimai.

Jūsų verslo sekmė gali priklausyti nuo Jūsų biuro, darbo vietos įvaizdžio. Biuro erdvė ir joje esantys baldai reprezentuoja visą įmonę ir siunčia žinutę klientui. Siūlome, kad ta žinutė būtų ypač maloni.

Mūsų komanda puikiai gamina prekybinius baldus, kabinetinius baldus, biuro baldus. Visi verslo baldai bus pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Pagal Jūsų ir Jūsų darbuotojų pageidavimus, bei naudojamą įrangą pagaminsime Jums labiausiai tinkamus verslo baldus, o Jūs galėsite rinktis iš daugybės medžiagų, spalvų bei stilių baldų. Gaminame nestandartinius prekybinius baldus labiausiai atitinkančius Jūsų verslą, taip pat išskirtinius ir prabangius kabinetinius baldus, kurie ne tik puikiai atrodys, bet ir bus patogūs bei funkcionalūs, taip pat siūlome įvairius standartinius pigesnius ir nestandartinius, tačiau būtent Jums pritaikytus biuro baldus.

Užsakydami baldus turėtumetė suplanuoti, kiek ir kokios biuro bei kompiuterinės įrangos naudosite, tokiu būdu suprojektuosime balduose vietas laidams, papildomas lentynas, pakylas ar skyrius, kad darbo aplinka būtų tvarkingesnė ir organizuotesnė, o darbuotojai laimingesni ir produktyvesni.

Gaminame šiuos biuro baldus: darbo stalus, spintas, komodas, kėdes, laukiamojo sofos ir kitus baldus skirtus dokumentų, kancialiarinių priemonių ir kitų daiktų laikymui.

Taip pat, norime pažymėti, kad jokia prekybos vieta negalėtų egzistuoti be prekybinių baldų. Pagal Jūsų užsakymą gaminame įvairius ekspozicinius stendus, stovus, spintas, spintas su stalčiais, komodas, vitrinas ir kt.

Siūlome tiek paprasto dizaino lentynas ir spintas prekėms, tiek nestandartinius šių baldų variantus pritaikytus būtent Jums. Lentynų, stendų, vitrinų ir spintų viduje projektuojame ir įrengiame apšvietimą. Užsisakant spintas, komodas ar vitrinas galėsite rinktis iš atvirų ir uždarų variantų, taip pat pagal Jūsų poreikius įrengsime patogias ertmes elektros laidams pravesti ir sujungti.

Kabinetiniai baldai – tai aukštos kokybės biuro baldai, gaminami iš aukščiausios kokybės prabangių medžiagų, šie baldai kabinetui suteiks solidarumo, prabangos visuomet paliks teigiamą įspūdį.

Kabineto baldai turi būti ergonomiški ir funkcionalūs, kad dirbti būtų paprasčiau ir maloniau. Mūsų įmonė Jums siūlo įvairių stilių kabineto baldų komplektus. Užsisakydami baldus galėsite rinktis iš daug skirtingų medžiagų, stilių ir spalvų variantų.

Gaminame šiuos kabineto baldus: darbo stalus, spintas, komodas, kėdes, laukiamojo sofos ir kitus baldus skirtus dokumentų, kancialiarinių priemonių ir kitų daiktų laikymui.

„Jūsų verslo sekmė gali priklausyti nuo Jūsų biuro, darbo vietos įvaizdžio.“

Vilijos baldai pagal individualius užsakymus gamina baldus verslui. Atvykstame į kliento biurą, parduotuvę ar kitą verslo vietą, išmatuojame, patariame spalvų, furnitūros pasirinkimo klausimais. Gaminame prekybinius baldus, baldus ofisui, kabinetinius baldus, biuro baldus. Visi verslo baldai bus pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Pagal Jūsų ir Jūsų darbuotojų pageidavimus bei naudojamą įrangą pagaminsime Jums labiausiai tinkamus verslo baldus, o Jūs galėsite rinktis iš daugybės medžiagų, spalvų bei stilių baldų. Gaminame nestandartinius prekybinius baldus labiausiai atitinkančius Jūsų verslą, taip pat išskirtinius ir prabangius kabinetinius baldus, kurie ne tik puikiai atrodys, bet ir bus patogūs bei funkcionalūs, taip pat siūlome įvairius standartinius pigesnius ir nestandartinius tačiau būtent Jums pritaikytus biuro baldus.

Užsakydami baldus turėtumetė suplanuoti kiek ir kokios biuro bei kompiuterinės įrangos naudosite, tokiu būdu suprojektuosime balduose vietas laidams, papildomas lentynas, pakylas ar skyrius, kad darbo aplinka būtų tvarkingesnė ir organizuotesnė, o darbuotojai laimingesni ir produktyvesni.

Verslo baldų gamyba mūsų įmonėje vykdoma moderniomis programuojamomis staklėmis, todėl baldai visuomet būna nepriekaištingai tiksliai surenkami bei tarnauja ilgai!

Panašūs gaminiai

Pageidaujate nemokamos konsultacijos? Paspauskite čia!