Jaunuolio kambarys

Jaunuolio kambarys

Manome, kad jaunuolio kambarys turėtų būti toks, kad galėtų augti kartu su augančiais jaunuolio poreikiais – tai reiškia, kad būtų tinkamas ne vienerius metus.

Jaunuolis ar vaikas, daug laiko praleidžia savo kambaryje, todėl jo kambario baldai turi būti ypač patogūs ir funkcionalūs.

Jaunuolio kambarys turėtų būti tvarkingas, patogus ir tuo pačiu žaismingas. Jaunuolis turėtų tūrėti tinkamas erdves darbui ir mokslui, ir erdvę poilsiui.

Jaunuolio kambarui gaminame lovas, rašomuosius stalus, lentynas knygoms, rūbams, žaislams, tumbas bei komodas. Visi jaunuolio kambario baldai bus tiksliai pritaikyti Jūsų vaiko ar paauglio kambariui.

Lentynos – svarbus kambario baldas, jos suteiks kambariui tvarkos ir organizuotumo.Siūlome tiek pastatomas, tiek pakabinamas lentynas skirtas knygoms, rūbams ar žaislams.

Pagal Jūsų norus lentynos gali būti atviros ar uždaros. Kadangi svarbu, jog lentynų būtų užtektinai, bet jos neapkrautų kambario turėtumėte iš anksto planuoti, kiek daiktų laikysite jose. Nuspręsti lentynų aukštį, ilgį bei gylį.

Lentynos, ne tik puikiai sutalpins reikalingus daiktus, bet pagyvins interjerą, kadangi jose puikiai tiks įvairios dekoracijos, statulėlės ar šeimos nuotraukos, kurios suteiks jaukumo, šilumos ir parodys dalelė Jūsų.

Rašomasis stalas – yra pagrindinė darbo vieta, todėl šis turi būti tinkamo aukščio, ant jo neturi stigti vietos.

Pagal individualų užsakymą gaminame įvairius rašomuosius stalus, didesnius, kampinius ar nedidelius kompiuterinius stalus. Pagal Jūsų išmatavimus pagaminsime Jūsų vaikui tinkamo aukščio rašomąjį stalą. Taip pat, esant poreikiui, stale gali būti papildoma lentynėlė kompiuterio klaviatūrai, vietą spausdintuvui, pakylą monitoriui, bei vietą kompiuteriui, kuri gali būti įtvirtinta prie stalo ar atsikirai ant ratukų, stalviršyje specialios vietos laidams sujungti. Tokiu būdu, ant stalo ir po juo bus mažiau netvarkos ir liks daugiau vietos darbui.

Asmeniškai Jums pagaminsime stalą su reikiamu stalčių ir lentynų kombinacija, kad jame sutilptų visi reikalingi jaunuolio darbo atributai.

Tumba – tai patogus naktinis staliukas. Jis padės paįvairinti ir stilistiškai užbaigti jaunuolio kambario interjerą pridėdamas papildomų funkcijų.

Įprastai, šis baldas yra statomas šalia lovos. Skirtingo amžiaus jaunuolio kambaryje šį baldą galima panaudoti skirtingai. Mažo vaiko kambaryje ant tumbos galima laikyti naktinę lempelę, pasakų knygas ar mylimą pliušinį žaislą. Paauglio kambaryje šis baldas suteiks patogią vieta knygai, telefonui, laikrodžiui pasidėti, taip pat, ant jo patogu padėti šviestuvą, kad nebereiktų keltis išjungti šviesos. Kadangi tumboje gali būti suprojektuota ir lentynos ar stalčiai, tai bus patogi vieta laikyti nedidelius, bet svarbius daiktus.

Pagal Jūsų užsakymą gaminame kokybiškus jaunuolio komplektus – lova, rašomasis stalas, spinta ir pan. Komplektai gali skirtis, pagal Jūsų poreikius. Taip pat, jaunuolio komplektus: tai lova po kuria yra įmontuota rašomasis stalas ar spinta, galimas ir variantas, kai įmontuoti abu – stalas ir spinta.

Planuodami užsisakyti jaunuolio kambario baldus, apgalvokite, kiek erdvės norėsite palikti žaidimams, o kiek skirsite rūbams, miego bei darbo erdvei. Apgalvokite savo poreikius, o mūsų specialistai patars kaip geriausiai išnaudoti Jūsų turimą erdvę.

Nuo jaunuolio lovos priklauso vaiko ir paauglio miego kokybė, todėl norėdami, kad jaunuolis būtų tinkamai pailsėjęs, lovą rinktis turėtumete leisti patiems ar bent būti įsitikinę, jog perkama lova jaunuoliui yra patogi.

Pagal individualų užsakymą gaminame vaikiškas lovas su patalynės dėže, jaunuolių kambario dviaukštės lovas, lovas su stalčiais patalynei.

Lovos spalvos, aukštis, formos derinamos prie kitų jaunuolio baldų komplekto detalių ir spalvų.

Esant labai mažai kambario erdvei, siūlome dviaukštę lovą arba lovą su pakelta miegama dalimi, taip sutaupoma erdvė po lova, kurią galime panaudoti spintoms, lentynoms ar net stalui įrengti.

Linkime pasirinkti labiausiai džiuginantį sprendimą!

„Jaunuolio kambaryje turime apgalvoti tokias erdves, kaip poilsio ir darbo erdvė.“

Jaunuolio kambaryje gali būti derinamos erdvės ne vienam vaikui Jūsų šeimoje – Vilijos baldų profesionalai gali padėti išpildyti ir tinkamai išnaudoti erdvę, patenkinant kiekvieno vaiko, jaunuolio poreikius.

Vilijos baldai jaunuolio kambariui gali pasiūlyti – lovas, rašomuosius stalus, lentynas knygoms, rūbams, žaislams, tumbas bei komodas. Galime pasiūty ir dviaukštes lovas, ir išmanias spintas, kurios padės taupyti vietą ir augs kartu su Jūsų vaiku.

Visi jaunuolio kambario baldai bus tiksliai pritaikyti Jūsų vaiko ar paauglio kambariui.

Panašūs gaminiai

Pageidaujate nemokamos konsultacijos? Paspauskite čia!