Kiti gaminiai

Kiti gaminiai

Vilijos baldų kolektyvas, turintis ilgametę darbo patirtį, siūlo ir kitus gaminius, pagal Jūsų poreikius.

Ar tai būtų aliuminio durelės, slenkančios sistemos, žaliuzinės durelės, įvairūs stalvirčiai ar kiti gaminiai. Mes galime padėti išspręsti Jūsų problemas.

Aliuminio durelės – tai lengvos ir tvirtos aliuminio profilio, ir įvairių užpildų durelės, tinkamos įvairios paskirtims: virtuvėje, svetainėje, balkone ar biure.

Gaminiai iš aliuminio pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip tvirtumas, lengvumas, atsparumas korozijai, ypač tokias savybes turi anoduotas aliuminis. Anodavimo procese pašalinami smulkūs įbrėžimai ir dekoratyvinis apsauginis sluoksnis priglunda sklandžiai.

Pagal individualų užsakymą gaminame įvarių dydžių, paprasto, dažyto ir anoduoto aliuminio profilio dureles, kurioms užpildus galėsite rinktis iš skaidraus stiklo, dažyto stiklo, stiklo su UV spauda ir laminuoto stiklo. Daugumos profilių aliuminio durelės gali būt montuojamos į slenkančias sistemas. Asmeniškai Jūsų namams ar biurui pagamintos aliuminio durelės atitiks visus Jūsų poreikius ir bus aukštos kokybės.

Slenkančios sistemos gali būti panaudojamos įvariais variantais, tai gali būti paprasta ar sieninė spinta, jas galima panaudoti kaip lentynų ar kai kurių sekcijos dalių duris visuose namų kambariuose, taip pat patogus sprendimas biure.

Slenkančios sistemos yra patogus sprendimas jaukiems ir nedideliems namas. Išskirtinai Jūsų namams pritaikytos slenkančios sistemos suteiks Jūsų namams žavesio. Galėsite rinktis iš daugybės įvairių durų užpildų, todėl pavyks sukurti unikalų namų stilių. Biure slenkančios sistemos padės palaikyti tvarką ir organizuotumą.

Ieškantiems spintų su slenkančiomis sistemomis siūlome asmeniškai Jums suprojektuotas spintas su skyriais skirtais lyginimo lentai, lygintuvui, dulkių siurbliui, įvairias stalčiukais, vieta krepšeliams, kurie puikiai tiks smulkmenoms ar dukumentams susidėti.

Siūlome ir stalviršių gaminius. Dažnai naudojami stalviršiai namuose – virtuvėje, kitose erdvėse, biure nedžiugina akių, arba iš naujo kuriate namų, biuro interjerą, tačiau nenorite, arba negalite keisti visų virtuvės, vonios ar biuro baldų? Puikiai interjerą pakeis bei baldų funkciją ir būklę pagerins – nauji stalviršiai.  Išsirinkus tinkamus stalviršius virtuvės, vonios ar biuro erdvės atrodys lyg visiškai atnaujintos, o Jūs, taip pat, pajausite skirtumą, nes darbo aplinka bus nauja, kokybiška, patogi ir svarbiausia graži bei atitinkanti visus Jūsų norus.

Galite užsisakyti Jūsų jau turimų baldų išmatavimus idealiai atitinkančius stalviršius iš granitinio akmens, lietos akmens masės, MDF (vidutinio tankio medienos plaušų plokštės), compact laminato ar kvarco. Taip pat iš šių stalviršių galite rinktis ir užsisakydami naujus baldus.

Atvykstame į Jūsų namus ir biurą, išmatuojame, patariame medžiagų ir spalvų klausimais, suprojektuojame ir pagaminame Jūsų reikalavimus tenkinančius aukštos kokybės stalviršius už gerą kainą.

Panašūs gaminiai

Pageidaujate nemokamos konsultacijos? Paspauskite čia!