Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Miegamasis – tai ramybės ir poilsio zona, kur ruošiamės naujai dienai, naujoms idėjoms, bei jų įgyvendinimui, todėl svarbu, kad miegamajame visad tvyrotų rami, šilta ir jauki atmosferą.

Ją geriausiai sukurti padės patogūs, ergonomiški ir stilingi baldai.

Miegamajam kambariui siūlome įvairias spintas: rūbų spintas, drabužines, kampines spintas, sekcijas, klasikines spintas bei spintas su slenkančiomis durimis, gaminame įvairaus dizaino bei dydžio miegamojo lovas. Renkantis baldus miegamajam, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokio dydžio yra Jūsų miegamojo erdvė, kiek Jūsų šeimoje yra narių, kiek Jums reiktų daiktų saugojimo vietos.

Nedideliame miegamajame vietą sutaupyti padės įvairios spintos su slenkančiomis sistemomis arba kampinės spintos, kurios yra ypač talpios. Didesniuose miegamuosiuose puikiai derės sekcijos, kuriose galima montuoti televizorių, namų kino sistemą, kad filmais galėtumėte mėgautis gulėdami patogioje lovoje.

Miegamajame svarbi ir spalvinė gama, ji turėtų būti rami. Tikrai jaukaus miegamojo paslaptis – sėkmingai parinkta spalvų gama. Juk miegamojo kambaryje Jūs turėtumėte paiilsėti ir atsigauti.

Miegamojo lova – svarbiausias miegamojo kambario baldas, nuo jo priklauso ne tik kambario interjeras, bet ir Jūsų poilsis bei nuotaika, todėl siūlome aukščiausios kokybės medžiagų pasirinkimą.

Pagal Jūsų kambario išmatavimus bei interjerą patarsime kokią lovą geriau rinktis, kokias medžiagas ar spalvas naudoti. Siūlome įvairių dizainų lovas, su ištraukiama, atidengiama patalynės dėže ar be jos. Aukštiems žmonėms siūlome lovas be kojūgalio, o nedidelėms erdvėms – lovas ir be galvūgalio. Lovų galvūgaliuose galima montuoti papildomą apšvietimą.

Siūlome platų medžiagų, spalvų ir dizainų pasirinkimą, todėl esame tikri, jog kiekvienas ras tai ko ieško. O mūsų įmonėje dirbantys profesionalai patars, padės išsirinkti ir suprojektuos baldus atitinkančius Jūsų lūkesčius.

Drabužinė – vis labiau populiarėjantis atributas namuose, ji padeda patogiai ir tvarkingai sutalpinti ne tik namiškių drabužius ir batus, bet taip pat ir kitus namuose laikomus ir naudojamus daiktus.

Jei anksčiau drabužinės buvo naudojamos tik dideliuose namuose ar butuose, šiandieną ją galima įsirengti ir visiškai nedidelėse patalpose.

Pagal Jūsų išmatavimus ir poreikius gaminamoje drabužinėje suprojektuosime reikiamą kiekį lentynų, vietą kabyklai, lyginimo lentai, dulkių siurbliui, įvairius stalčiukus, krepšelius krepšelius tinkamus nedideliems rūbams ar apatiniui trikotažui su kojinėmis , susidėti. Spintos viduje patogu įsirengti didelį veidrodį, kad puikiai matytumėte ar visi rūbai tarpusavyje dera.

Individualiai pagal užsakymą gaminami drabužinės baldai leis racionaliausiai išnaudoti erdvę, bei bus stilingi ir unikalūs. Esant poreikiui, atvyksime į namus, išmatuosime ir patarsime kokią komplektaciją rinktis, kokias medžiagas ar spalvas Jums naudoti.

„Kiekvieną dieną džiaugiames galėdami sugrįžti į savo namus ir ramiai atgauti jėgas savo miegamajame.“

Vilijos baldai gali Jums pasiūlyti įvairaus dizaino bei dydžio kokybiškai pagamintas miegamojo lovas, įvairias spintas – rūbų spintas, drabužines, kampines spintas,  klasikines spintas bei spintas su slenkančiomis durimis.

Siūlome lovas su pakėlimo sistemomis, kuriose taupant vietą namuose būtų patogu laikyti daiktus, taip pat, lovas be pakelimo sistemų, miegamojo lovų staliukus, komodėles.  Taip pat, siūlome įvairius sprendimus spintoms, kuriame drabužines. Įsiklausome Jūsų poreikių, padedame įvertinti Jūsų turimą erdvę ir patariame, kaip ją tinkamą išnaudoti.

Siūlome Jums ir Jūsų namams puikiai suderintą ir ramybę teikiančią erdvę.

Panašūs gaminiai

Pageidaujate nemokamos konsultacijos? Paspauskite čia!