Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Prieškambaris – pirmoji erdvė, kurią pamatote tik įėję į namus – pirmasis įspūdis Jūsų svečiams.

Kuriant savo namus, svarbu suprasti, kokios erdvės norite, ir kaip galite išnaudoti kiekvieną metrą. Prieškambaris turi atlikti kelias funkcijas – maloniai pasveikinti Jūsų svečius ir palaikyti tvarką Jūsų namuose.

Renkantis baldus prieškambariui norėtusi pažymėti, kad svarbu sukurti erdvę, kuri nebūtų apkrauta, tačiau talpintų ne tik Jūsų, bet ir svečių daiktus. Tam galime pasitelkti įvairiausius baldų dizaino sprendimus.

Pagal individualius užsakymus gaminame prieškambario baldus. Atvykstame į kliento namus, išmatuojame, patariame spalvų, furnitūros pasirinkimo klausimais. Prieškambariui galime pagaminti batų dėžes, batų komodas, komodas, rūbų spintas, spintas su slenkančiomis durimis, sienines spintas su slenkančiomis durimis.

Batų dėžės – puikus sprendimas prieškambaryje tiems, kuriems atsibodo po kojomis besimėtantis didelis kiekis batų. Baldas ypač patogus didesnėms šeimoms, nes pagal individualų užsakymą galime pagaminti tiek batų lentynų, kiek šeimoje yra narių.

Batų dėžės apačioje galime įrengti vėdinimo angas, kurios padės išgarinti drėgmę, atsirandančią nuo batų. Tokia dėžė gali būti pagaminta kaip atskiras baldas arba integruota į prieškambario komplektą.

Kad batų dėžę suprojektuotume nei per mažą, nei per didelę, prieš užsakinėdami prieškambario baldus įvertinkite kiek batų porų sezono metu vidutiniškai naudoja Jūsų šeima. Taip pat prieš pateikdami užsakymą gerai išsimatuokite kiek erdvės patalpoje norėsite palikti praėjimui bei kitiems baldams.

Visi prieškambario baldai bus tiksliai pritaikyti Jūsų prieškambariui ir atitiks Jūsų poreikius.

Prieškambario baldai turėtų būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs. Planuodami užsisakyti prieškambario baldus, apgalvokite, kiek erdvės norėsite skirti savo namiškių drabužiams, o kiek vietos paliksite svečių paltams, striukėms, batams ir kt. rūbams. Apgalvokite savo poreikius, o mūsų specialistai patars, kaip geriausiai išnaudoti Jūsų turimą erdvę prieškambaryje.

Visiškai skirtingi prieškambario baldų sprendimai gali būti pasirinkti dideliuose bei mažuose prieškambariuose. Dideliame prieškambaryje galite galvoti apie baldus, kurie bus viso interjero akcentas, tuo tarpu mažame prieškambaryje vertėtų rinktis gerai vietą išnaudoti padedančias sienines ir paprastas spintas su slenkančiomis sistemomis.

Spintos slenkančiomis durimis – modernus ir patogus sprendimams prieškambariams, kuriuose planuojate laikyti daug daiktų, taip pat tiems, kuriuose nėra daug vietos. Slenkančių durų dizainių įvairovė padės sukurti unikalų stilių Jūsų namuose.

Pagal individualų užsakymą gaminamos spintos su slenkančiomis durimis gali būti pritaikytos ne tik rūbų laikymui, bet ir su specialiomis erdvėmis batams, aksesuarams, taip pat buityje naudojamiems daiktams – tokiems kaip siurblys ar lyginimo lenta. Ant slenkančių durų labai paprasta ir patogu priderinti, bet kokio dydžio ir formos veidrodį, kuris pagelbės apsisprendžiant, kokį paltą ar batus, pasirinkti šiandien.

Prieškambario baldų gamyba mūsų įmonėje vykdoma moderniomis programuojamomis staklėmis, todėl baldai visuomet būna nepriekaištingai tiksliai surenkami bei tarnaus ilgai!

„Prieškambarį stengiames išnaudoti maksimaliai – sukuriame tinkamus baldus laikyti lauko drabužiams, batams, taip pat namų apyvokos daiktams.“

Vilijos baldai gamina batų dėžes, batų komodas, komodas, rūbų spintas, spintas su slenkančiomis durimis, sienines spintas su slenkančiomis durimis.

Mūsų specialistams galėsi nurodyti kokius daiktus planuojate ar norėtumėte laikyti prieškambaryje – mes tikrai pasistengsime Jums padėti tai įgyvendinti.

Galime suprojektuoti baldus su daug stalčių, batų dėžes su vedinimu, taip pat spintas, kuriose tilptų sunkūs lauko drabužiai. Galime sukurti erdves laikyti dulkių siurbliui ar lyginimo lentai.

Panašūs gaminiai

Pageidaujate nemokamos konsultacijos? Paspauskite čia!