Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Jaukumo garantas namuose – puikiai išplanuota virtuvė.

Virtuvė įprastai yra vienas iš judriausių kambarių namuose, ir ne be priežasties laikoma funkcionaliausiu namų kambariu. Praktiškumas planuojant, atnaujinant virtuvės kambarį, virtuvės baldu čia labai svarbu. Virtuvė yra labai svarbi namų vieta, nes čia prie vieno stalo susėda šeima.

Būtent čia prie kavos puodelio dalinamės gyvenimo patirtimi su artimaisiais ir draugais, todėl virtuvė turi būti jauki, patogi ir žinoma funkcionali.

Gaminame baldus tinkančius tiek paprastai, tiek išskirtinei ir prabangiai virtuvei. Mūsų parduotuvėje rasite visus virtuvei reikalingus baldus: pakabinamas ir pastatomas spinteles, virtuvines salas, barus, stalus bei įmontuojamą buitinę techniką.

Didelė virtuvę puikiai užpildys ir daug laiko sutaupyti padės virtuvinės salos, o namuose kur virtuvė ir svetainė yra bendra patalpa, atskirti šias patalpas stilingai ir patogiau neprarandant vietos padės šiuolaikiški ir funkcionalūs virtuviniai barai. Nedidelėse virtuvėse vietą labiausiai sutaupyti padės talpios ir patogios pakabinamos spintelės.

Siūlomę platų medžiagų, spalvų ir stilių pasirinkimą, todėl pas mus galėsite išsirinkti Jūsų namams labiausiai tinkančius virtuvės baldus, kurie ne tik bus stilingi, bet ir funkcionalūs bei ergonomiški.

Mūsų gaminami virtuvės baldai yra ilgaamžiai bei tiksliai surenkami, nes jų gamybos procese yra naudojamos modernios programuojamos staklės.

Virtuvinė baldų komplektai – virtuvės baldų komplektas išdėstytas nesiliečiant prie kitų virtuvės baldų, ar sienų. Tai šiuolaikiškas sprendimas žmonėms norintiems papildomos vietos, patogaus darbo paviršiaus bei sutaupyti laiko ruošiant maistą.

Virtuvinė baldų komplektas gali tapti puikiu virtuvės akcentu bei padėti sukurti atskiras erdves didelėse virtuvėse, mažesnėse virtuvėse nedidelė sala taps puikia riba tarp virtuvės ir svetainės.

Pagal individualų užsakymą gaminami virtuvės baldų komplektai gali būti spintelių kompleksas suteikiantis daugybė papildomos vietos virtuvės įrankiams ir aksesuarams, bei daugiau darbo paviršiaus, jose patogu montuoti buitinę techniką ar kriauklę. Taip pat, virtuvinės salos dalį galima paversti valgomąja erdvę, kraštinę formuojant kaip barą ir pastatant keletą aukštų kėdžių.

Spintelės – pagrindinis virtuvės baldas, todėl svarbu, kad jose tilptų visi virtuvei reikalingi indai bei produktai, pritaikytos Jūsų namų poreikiams, žinoma, jos turi būti patrauklios ir sukurti virtuvės stilių, bei malonią atmosferą.

Siūlome virtuvinių spintelių komplektus, taip pat atsikirai surenkamas tiek pakabinamas, tiek pastatomas virtuvines spinteles, kurias suprojektuosime pagal Jūsų poreikius, su papildamomis lentynomis  ar atskirais skyriais lėkštėms, stiklinėms ir kt. Mūsų gaminamos spintelės gali būti naudojamos maisto, indų bei virtuvės įrankių laikymui taip pat siūlome spinteles pritaikytas Jūsų turimai ar planuojamai įsigyti buitinei technikai.

Namuose daugiausiai laiko praleidžiame arba virtuvės, arba svetainės erdvėje. Renkantis baldus namų virtuvei, norisi pasirinkti tik tai, kas geriausia.“

Vilijos baldai gamina baldus tinkančius tiek paprastai, tiek išskirtinei ir prabangiai virtuvei. Mūsų salone rasite ekspozicijos, ir medžiagas iš kurių galėsite rinktis visus virtuvei reikalingus baldus: pakabinamas ir pastatomas spinteles, virtuvines salas, barus, stalus bei įmontuojamą buitinę techniką.

Didelę virtuvę puikiai užpildys ir daug laiko sutaupyti padės virtuvinės salos, o namuose, kur virtuvė ir svetainė yra bendra patalpa, atskirti šias patalpas stilingai ir patogiai, neprarandant vietos, padės šiuolaikiški ir funkcionalūs virtuviniai barai. Nedidelėse virtuvėse vietą labiausiai sutaupyti padės talpios ir patogios pakabinamos spintelės.

Siūlomę platų medžiagų, spalvų ir stilių pasirinkimą, todėl pas mus galėsite išsirinkti Jūsų namams labiausiai tinkančius virtuvės baldus, kurie ne tik bus stilingi, bet ir funkcionalūs bei ergonomiški.

Mūsų gaminami virtuvės baldai yra ilgaamžiai bei tiksliai surenkami, nes jų gamybos procese yra naudojamos modernios programuojamos staklės.

Panašūs gaminiai

Pageidaujate nemokamos konsultacijos? Paspauskite čia!