Vonios baldai

Vonios baldai

Vonios kambaryje prasideda mūsų rytiniai ritualai, o vakare – pasiruošimas poilsio metui.

Vonia yra viena iš harmoniškiausių namų erdvių. Įrenginėjant šią erdvę, susiduriama su dilema – kaip neapkrauti erdvės ir tuo pačiu, sutalpinti visas reikiamas priemones ir įrenginius.

Mūsų įmonė siūlo dizaino sprendimus padėsiančius Jūsų šeimos kasdieniniame gyvenime. Vonios kambariui gaminame spintas, spinteles, spinteles po kriaukle, darome apdailą po vonia. Visi vonios baldai bus tiksliai pritaikyti Jūsų kambariui ir atitiks Jūsų poreikius.

Stilingi, patogūs ir erdvūs vonios kambario baldai suteiks žavesio Jūsų namams, taip pat bus funkcionalūs ir padės geriausiai išnaudoti turimą vonios kambario erdvę.

Nedideliems vonios kambariams siūlome rinktis atviras vonios spinteles ar lentynas, taip kambarys atrodys erdvesni, taip pat, kabinant jas sutaupysite nemažai vietos. Spintose galima montuoti papildomą apšvietimą ar specialias vietą plaukų džiovintuvui, barzdaskutei.

Vonioje spintos ir spintelės gal ir nėra pagrindis baldas vonios kambaryje, tačiau jos gali stipriai paveikti interjerą, tapti pagrindiniu jo akcentu. Taip pat, padės efektyviai išnaudoti vietą vonios kambaryje. Tinkamai suprojektuotos ir įrengtos spintelės bus talpios, ir suteiks interjerui užbaigtumo ir jaukumo pojūtį.

Siūlome įvairias vonios spintas ir spinteles, galėsite rinktis iš įvairių spalvų ir detalių kombinacijų, o mes suprojektuosime Jums tiek pastatomas atviras ir uždaras spintas ir spinteles, tiek pakabinamas lentynas ar spintas.

Vienas ryškiausių vonios baldų – spintelė po kriaukle – ne tik suteiks papildomos vietos vonios kambaryje, bet ir paslėps vamzdžius, puikiai priglaus buities valiklius ar skalbimo priemones.

Pagal individualų užsakymą pagaminta spintelė po kriaukle, ne tik idealiai atitiks kriauklės formą, prie jos, taip pat, galime suprojektuoti papildomas lentynėles svarbiausiems grožio produktas. Virš spintelės po kriaukle puikiai tiks veidrodis, kurį galėsite naudoti dažantis ar skutantis barzdą.

Siūlome įvairių dydžių ir stilių spinteles po kriaukle gaminamas asmeniškai Jums, suprojektuosime Jums reikalingą stalčių ir lentynų kombinaciją, galėsite rinktis iš klasikinių durelių ar slenkančių sistemų, taip pat rinktis atvirą variantą.

Vonios kambarys tampa vis labiau atsipalaidavimo, poilsio kambariu – tarsi namų rekreacijos centru. Mūsų komanda išklausys Jūsų norus, atsižvelgs į bendrą Jūsų namų interjerą ir sukurs patį geriausią baldų variantą išlaikant harmoniją Jūsų namuose.

„Vonioje – norime harmonijos ir švaros.“

Mūsų specialistai vonios kambaryje padės sukurti tvarką pasitelkiant baldų gamybą.

Vilijos baldai pagamins spintas, spinteles, spinteles po kriaukle, Jūsų pageidavimui sukurs apdailą po vonia. Mūsų įmonėje galėsite rinktis iš daugybės skirtingų spalvų ir dizainų, todėl nesunkiai išsirinksite kas Jums labiausiai tinka, o mūsų darbuotojai visa tai suprojektuos ir pavers realybe.

Nedideliems vonios kambariams siūlome rinktis atviras vonios spinteles ar lentynas, taip kambarys atrodys erdvesni, taip pat kabinant jas sutaupysite nemažai vietos. Spintose galima montuoti papildomą apšvietimą ar specialią vietą plaukų džiovintuvui, barzdaskutei.

Panašūs gaminiai

Pageidaujate nemokamos konsultacijos? Paspauskite čia!